Jau 20 metų „Noreva Laboratoires“ kartu su gydytojais, dermatologais ir vaistininkais padeda  išspręsti įvairias žmonių odos problemas – aknę, seborėją, žvynelinę, rožinę, suvaldyti jautrios ir atopiškos odos iššūkius, atsikratyti pigmentinių dėmių, išlaikyti odos sveikatą ir jaunystę.

Aukščiausią mokslinės ir dermatologinės ekspertizės lygį „Noreva Laboratoires“ išlaiko dirbdama su patyrusiais mokslininkais ir dermatologais. Mūsų tikslas – kurti itin veiksmingas ir saugias dermatologinės kosmetikos priemones. Mūsų pažangių mokslinių tyrimų vaisius – puikiai toleruojamos, itin efektyvios naujos galeninės struktūros priemonės.

„Noreva Laboratoires“ veiklos principai:

  • VEIKSMINGUMAS. Kiekvieno mūsų produkto efektyvumui ištobulinti atliekami klinikiniai tyrimai, kurie yra kontroliuojami dermatologų ir vertinami nepriklausomų ekspertų.
  • MAKSIMALUS SAUGUMAS. Mūsų kosmetika išsiskiria ypač tausojančiu poveikiu odai. Atliekama daugelis griežtų kontrolės tikrinimų tiek žaliavoms, tiek visoms gamybos pakopoms.
  • ETIKA. Mes netestuojame savo kuriamų priemonių su gyvūnais.


Kiekviena “Noreva Laboratoires” dermatologinės kosmetikos priemonė turi unikalią sudėtį ir išsiskiria tik jai būdingu veikimu. Tai padeda greitai ir efektyviai paveikti konkretų odos struktūros ar funkcijos sutrikimą, naudojant būtent tas veikliąsias medžiagas, kurios padeda odai atgauti savo natūralias galimybes. Tokiu būdu atkuriamos odos fiziologinės funkcijos ir natūrali pusiausvyra. 
Visų mūsų priemonių efektyvumas yra grindžiamas klinikiniais tyrimais.

Įsigyti “Noreva Laboratoires” dermatologinės kosmetikos priemonių galite firminėje e.parduotuvėje www.noreva.lt, vaistinėse “Benu”, “Camelia”, “Eurovaistinė”, “Gintarinė vaistinė”, “Universiteto vaistinė”, taip pat estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje “Era Esthetic” bei grožio terparijos ir chirurgijos klinikoje “Sugihara”.

Mes itin daug dėmesio skiriame žmonių konsultavimui ir švietimui. Drąsiai skambinkite mums tel. +370 683 33 097 (darbo dienomis, 8-17 val.), kreipkitės e.paštu arba per oficialų "Noreva Laboratoires" Facebook profilį. Didžiosiose vaistinėse periodiškai konsultuoja “Noreva Laboratoires” medicinos atstovės (susitikimų grafikas čia).

„Noreva“ laboratorija įsikūrusi pačioje Prancūzijos širdyje, netoli Paryžiaus.
Baltijos šalyse „Noreva Laboratoires“ atstovauja bendrovė „Balticpharma“.

Mėgaukitės savo sveika ir spindinčia oda!