Svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Sutikdami naršykite toliau arba spauskite mygtuką SUPRATAU.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

RAMINANTI PRIEŽIŪRA JAUTRIAI IR RAUSTANČIAI ODAI

SENSIDIANE


Oda atspindi mūsų emocijas. Diskomforto jausmas, paraudimas, dilgčiojimas, niežulys – jautrios odos požymiai, sukeliantys susierzinimą ir turintys įtakos mūsų nuotaikai.

Jautriai odai skirtos priemonės Sensidiane – tai pirmoji raminanti neurokosmetikos priemonių linija. Akimirksniu nuramina jautrią ir dirglią odą, tiesiogiai veikdamos giliuosiuose sluoksniuose esančius odos jutimo receptorius; be to, drėkina ir maitina, padeda susigrąžinti normalų odos jautrumą.
SENSIDIANE AR


Veido raudonis, išsiplėtę kapiliarai, dėmės ar deginimo pojūtis – tai ne tik nemalonūs pojūčiai, bet ir matomi veido pokyčiai. Aplinkiniai neretai juos sieja su neigiamomis emocijomis: savikontrolės praradimu, perdėtu emocionalumu.

Sensidiane AR – naujos kartos priemonių linija, sukurta labai jautrios, dirglios, linkusios į rožinę, su išsiplėtusiais kapiliarais odos, varginamos difuzinio raudonio, priežiūrai. Padeda suvaldyti odos reakcijas ir malšina raudonį. Rezultatai tampa akivaizdūs panaudojus mėnesį: sustiprėja kapiliarai, nuraminamas raudonis ir dėmės, veido oda tampa tolygesnė. Efektyvumas patvirtintas klinikiniais tyrimais.Rodoma 1 - 11 iš 11

Rikiuoti pagal: Standartinis

Rodoma 1 - 11 iš 11