Svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Sutikdami naršykite toliau arba spauskite mygtuką SUPRATAU.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

RAMINANTI PRIEŽIŪRA JAUTRIAI IR RAUSTANČIAI ODAI

SENSIDIANE


Oda atspindi mūsų emocijas. Diskomforto jausmas, paraudimas, dilgčiojimas, niežulys – jautrios odos požymiai, sukeliantys susierzinimą ir turintys įtakos mūsų nuotaikai.

Jautriai odai skirtos priemonės Sensidiane – tai pirmoji raminanti neurokosmetikos priemonių linija. Akimirksniu nuramina jautrią ir dirglią odą, drėkina ir maitina, padeda susigrąžinti normalų odos jautrumą.
SENSIDIANE AR


Veido raudonis, išsiplėtę kapiliarai, dėmės ar deginimo pojūtis – tai ne tik nemalonūs pojūčiai, bet ir matomi veido pokyčiai. Aplinkiniai neretai juos sieja su neigiamomis emocijomis: savikontrolės praradimu, perdėtu emocionalumu.

Sensidiane AR – naujos kartos priemonių linija, sukurta labai jautrios, dirglios, linkusios rausti, su išsiplėtusiais kapiliarais odos, varginamos difuzinio raudonio su bėrimo elementais, priežiūrai. Padeda suvaldyti odos reakcijas ir malšina raudonį. Rezultatai tampa akivaizdūs panaudojus mėnesį: nuraminamas raudonis ir dėmės, veido oda tampa tolygesnė. Efektyvumas patvirtintas klinikiniais tyrimais.Rodoma 1 - 14 iš 14

Rodoma 1 - 14 iš 14