Užsakymas pradedamas vykdyti iš karto po to, kai mūsų banke yra matomas apmokėjimas.

Prekės pristatomos kurjerių tarnybą per 2 darbo dienas, priklausomai nuo užsakymų kiekių. Todėl būtinai nurodykite savo telefono numerį, kad kurjeris galėtų suderinti pristatymo laiką.

Prekės nepristatomos į Kuršių Neriją.

Pristatymo kaina 2,90 eur. Užsakant prekių už 29 eur ir daugiau, pristatysime NEMOKAMAI. 


Apmokėjimas per PaySera sistemą

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, Jūs per PAYSERA sistemą būsite nukreipti į savo banką ir iškart galėsite atsiskaityti už prekes, o pinigai bus pervesti nedelsiant.

Su Paysera taip pat galite atsiskaityti grynaisiais “Maximakasose, Lietuvos pašto” skyriuose, Lietuvos spaudos” ir “Narvesen” kioskuose bei Perlas” terminaluose.


Prekių keitimas ir grąžinimas

  • Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo ir pardavimo sutarties ir grąžinti Pardavėjui kokybiškų kosmetikos gaminių. Taip pat Pirkėjas neturi teisės grąžinti prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą.
  • Prekės laikomos nekokybiškomis, jei pasibaigęs prekių galiojimo terminas, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui yra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės yra pažeistos mechaniškai, pažeistos jų pakuotės ar yra kitų prekių kokybės trūkumų.
  • Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui Noreva.lt užsakytas arba nusipirktas tas prekes, jeigu jos gautos nekokybiškos. Norėdamas pasinaudoti šia teise, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir perduoti Pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu bei kitais priklausančiais dokumentais.
  • Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis ir prekių įsigijimo metu galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.
  • Taisyklėse nustatytais prekių grąžinimo atvejais už prekes sumokėti pinigai Pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gražinimo dienos, pervesdamas pinigus į mokėtojo už prekes banko sąskaitą.
  • Pirkėjui pageidaujant grąžinti prekes, grąžinimo sąlygos derinamos individualiai, Pirkėjui kreipiantis į Pardavėją elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. +370 68 333 097.