Jūsų krepšelis yra tuščias
Veidą gali išmušti raudonis pakitus temperatūrai, pabuvus saulėje, pasikaitinus pirtyje, pavartojus aštraus maisto ar alkoholio, taip pat nuo streso. Tai – laikina odos būklė, kuri praeina savaime.
Jei raudonis nepraeina net po kelių valandų, o skruostai kaista nuolat, galima įtarti odos ligą rožinę. Liga vystosi palaipsniui: iš pradžių dažnai degina karštis, vėliau pastebimi išsiplėtę kapiliarai, išryškėja kraujagyslių tinklelis.
Kovojant su rožine pirmiausia reikėtų vengti paraudimą provokuojančių veiksnių. Taip pat svarbu – tinkama odos priežiūra. Vertėtų rinktis švelnų bemuilį odos valiklį, pavyzdžiui, micelių vandenį. Dermatologijos praktikoje rožinei gydyti naudojama azelaino rūgštis: tai gamtoje aptinkama, viena veiksmingiausių ir saugiausių šiuolaikinių rožinės gydymo priemonių. Ji slopina uždegimą, veikia antibakteriškai, turi antioksidacinį poveikį.
Esant išsiplėtusių kapiliarų tinklui, patariama visais metų laikais naudoti apsauginį kremą su SPF 30 - didžiausiu išoriniu kraujagyslių priešu laikomi ultravioletiniai spinduliai.
Norint maskuoti raudonį, prireiks specialių, žalio pigmento turinčių priemonių, kurios efektyviai suvienodins odos spalvą ir paslėps raudonus kapiliarus. Makiažo pagrindui rinkitės specialų CC (Color Corrector) kremą – ši priemonė specialiai sukurta jautrios, raustančios, į rožinę linkusios odos atspalviui koreguoti.
Raminamasis prausiamasis gelis „Sensidiane®“
Švelniai valo ir pašalina makiažo likučius bei nešvarumus, ramina jautrią odą.
Raudonį mažinantis micelių vanduo jautriai odai „Sensidiane® AR“
Švelniai valo ir pašalina makiažo likučius bei nešvarumus, ramina jautrią odą, mažina raudonį. Ramina deginimo pojūtį.
Veido raudonį mažinanti priemonė „Sensidiane® AR“
Skirta labai jautrios ir dirglios veido odos su išsiplėtusiais kapiliarais priežiūrai: tiesiogiai veikia kapiliarų išsiplėtimą lemiančius veiksnius ir mažina intensyvų raudonį. Žaliųjų vaivorykštinių perlamutrų dalelės neutralizuoja ir mažina raudonį. Drėkinamosios ir apsauginę plėvelę sudarančios medžiagos užtikrina ilgalaikį odos drėkinimą, komfortą ir elastingumą.
Intensyvaus poveikio priemonė „Sensidiane AR Intesif“
Sukurta jautrios ir dirglios veido odos vietiniam ir difuziniam raudoniui šalinti: stiprina kapiliarų struktūrą, mažina jų sienelių laidumą, palaiko elastingumą ir siaurina paviršines venas. Sudėtyje esanti unikali azelaino rūgšties formulė — viena saugiausių ir efektyviausių šiuolaikinių rožinės gydymo priemonių dermatologijoje. Mikroflorą reguliuojančios medžiagos apsaugo nuo uždegiminių odos reakcijų. Žaliųjų perlamutrų pigmentai maskuoja ilgalaikį veido raudonį.
Veido raudonį mažinantis toninis CC kremas „Sensidiane® AR“ SPF30
CC kremas specialiai sukurtas jautrios, raustančios, į rožinę linkusios odos atspalviui koreguoti. Vienu potėpiu jis sudrėkina odą, SPF 30 UV mineralinis filtras apsaugo nuo saulės, ramina, sumažina raudonį ir užmaskuoja trūkumus.
Strijos - vienas dažniausių odos pokyčių, atsirandančių nėštumo metu. Šie rožinės spalvos odos ruožai - tai odos įtrūkimai, kurie atsiranda dėl padidėjusio kūno svorio tempiantis odai, dažniausiai - ant pilvo, krūtų, šlaunų. Paprastai tai nutinka šeštą ar septintą nėštumo mėnesį.
Deja, atsiradusių strijų visiškai panaikinti neįmanoma, tačiau sumažinti ir padaryti mažiau pastebimas - galima. Strijas reikėtų šalinti, kol jos yra šviežios, rožinės spalvos. Vėliau, joms pabalus, to padaryti nepavyks.
Ar visada nėštumo metu atsiranda strijų? Nemažai įtakos turi genetika: jei jūsų mama ir močiutė turi strijų, greičiausiai turėsite ir jūs. O ar įmanoma jų išvengti?
Pateikiame keletą patarimų strijų atsiradimo prevencijai:
Jeigu, nepaisant visų pastangų, strijų vis tiek atsirado, šalinkite jas iškart, kol šios dar šviežios, rausvos spalvos. Tam tiks specialūs kremai, kurie padeda sumažinti strijų gylį, daro jas mažiau pastebimas. Kita alternatyva - lazerio procedūros.
“Aknė - tai lėtinis, besikartojantis uždegimas riebalų liaukų lygmenyje. Nors aknės formų yra įvairių, deja, nėra tokio paauglio, kuris nepraėjo aknės” - sako gydytoja dermatovenerologė Asta Dumbliauskienė. “Priežasties suvokimas yra vienas iš svarbiausių dalykų. Svarbu suvokti, kad mūsų organizme nuolat vyksta pokyčiai: hormonų, cukraus lygio, sukelti sveiko ar nesveiko maisto, streso – į visa tai reaguoja mūsų riebalų liaukos.”
Prancūzų dermokosmetikos NOREVA iniciatyva "Aknė pozityviai" kviečia daugiau sužinoti apie šią ligą - tai padeda su ja susigyventi ir ją suvaldyti.
Gydytoja sako, kad gydymas – ne svarbiausia dalis. Svarbiausias yra darbas namuose: tinkama priežiūra ir elgesys su savimi, t.y. režimas, mityba. Taigi, kaip prižiūrėti į aknę linkusią odą? Pataria gydytoja dermatovenerologė Asta Dumbliauskienė, Astos Dumbliauskienės odos klinika.
Tinkamai parinktos dermatologinės kosmetikos priemonės gali padėti pastebimai pagerinti odos būklę. Visų pirma, svarbu rinktis būtent riebiai odai skirtas priemones: tiek prausiklius, tiek kremus.
Prausiklis privalomas kasdien. Jei diena karšta, sportuojate, prakaituojate – prausiklį naudokite du kartus – ryte ir vakare. Šaltojo sezono metu, kuomet patalpose sausa, oda dehidratuoja, prausiklį naudokite tik vakare, o ryte rinkitės micelinį vandenį.
Taip pat svarbi rutinos dalis – veido šveitimas. Šveitiklį reikėtų naudoti kartą per savaitę: jis padeda pašalinti suragėjusį odos sluoksnį ir išvalyti užsikimšusias poras. Exfoliac veido šveitiklis
išsiskiria 2 poveikiais: trumpalaikiu (šveičiamieji mikroskopiniai bambuko rutuliukai švelniai pašalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus) ir ilgalaikiu poveikiu (AHA rūgštis stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, lygina odos paviršių, oda tampa švelni ir švari).
Kaip pasirinkti veido kremą? Į aknę linkusi oda paprastai būna riebi ar mišraus tipo, taigi ir veido kremas turi būti skirtas riebiai/mišriai odai. Gydytoja atkreipia dėmesį, kad ir riebi oda nori gerti, t.y., net ir riebiai odai būtinas drėkinantis kremas. Jis turi būti lengvos tekstūros, o sudėtyje neturi būti vaškų, aliejų, ar kitų komedogeninių medžiagų, kemšančių poras. Visas šias savybes turi Exfoliac® atkuriamasis kremas. Priemonė praturtina keramidais, nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis, skvalenu.
Itin dažnas klausimas – ar sergant akne galima naudoti dekoratyvinę kosmetiką? Tai kelia nemažai nesutarimų tarp paauglių ir jų tėvų. Tačiau gydytoja patikina – maskuoti spuogus tikrai galima, tik svarbu pasirinkti tinkamas priemones. Tai turėtų būti kokybiška kosmetika, sukurta specialiai riebiai odai, pavyzdžiui, BB kremas su spalva Actipur® arba Exfoliac®.
Dėl papildomos priežiūros gydytoja pataria kreiptis į kosmetologus: spuogų spaudymas, mechaninis veido valymas – jau atgyvenę metodai, teisinga būtų rinktis pažangius rūgštinį ar aparatinį veido valymą, specialiai tam skirtas procedūras.
Visą pokalbį galite peržiūrėti Noreva Lietuva Youtube kanale.
Už lango – tikras ruduo, taigi metas keisti ir odos priežiūros rutiną. Šaltuoju sezonu žvarbus oras lauke bei sausas oras šildomose patalpose gali sukelti odos išsausėjimą, lėtinių ligų, tokių kaip atopinis dermatitas, arba egzema, paūmėjimą.
Patariame, kaip prižiūrėti odą, kad ji pernelyg neišsausėtų:
Jei oda itin sausa, niežtinti, šerpetojanti – tepimo kremu procesas vaikui gali būti itin nemalonus ar net skausmingas. Rinkitės specialiai atopiškai odai skirtus kremus, kuriuos užtenka tepti kartą per dvi paras, pavyzdžiui, Noreva Eczeane. Ši priemonė išbandyta ir patvirtinta Prancūzijos Egzemos Asociacijos.
Kaip tinkamai prižiūrėti spuogų nualintą odą ir susigražinti sveiką ir gražią odą papasakoja gydytoja ir prancūzų dermatologinės kosmetikos „Noreva Laboratoires“ atstovė Birute Glodenienė
Pasak gydytojos Birutės Glodenienės, spuogų atsiradimo priežasčių yra daugybė: jie atsiranda dėl genetikos, hormonų pokyčių, streso, pradėjus naudoti vaistus, kontraceptikus ar odai netinkančią kosmetiką, netinkamos mitybos ir kt.
Aknė kamuoja apie 80% paauglių, - teigia gydytoja Birutė. Mat paauglystėje įsisiautėję hormonai turi didelę įtaką riebalinių liaukų veiklai. Raginės odos ląstelės užkemša plauko maišelio latakėlį, todėl riebalai negali prasiskverbti į odos paviršių, ima formuotis inkštirai, daugintis bakterijos ir taip išsivysto uždegimas.
Pastaruoju metu aknė vis ankstėja – gydytojams jau tenka sutikti ir 10 metų vaikų, nusėtų spuogų ir inkštirų. Specialistai mano, kad tam įtakos turi mitybos ir gyvenimo įpročių pokyčia.
Riebia, blizgančia oda dažnai skundžiasi sulaukę brandaus amžiaus – oda blizga, ją retsykiais nusėja spuogeliai. Riebi oda turi privalumų – ji ilgiau išlieka jauna, lėčiau sensta ir rečiau netenka drėgmės. Tačiau gali teikti psichologinį diskomfortą.
Netinkamos priežiūros priemonės gali pakenkti, įspėja gydytoja. Pavyzdžiui, per daug išsausinti odą ir sukelti odos gynybinę reakciją. Kita vertus, pasirinkus per silpnas priemones galima taip ir nesulaukti teigiamo efekto.
Todėl prancūzų „Noreva Laboratoires“ yra sukūrę 30 skirtingų dermatologinių produktų aknės ir riebios odos priežiūrai, atsižvelgdami į pacientų amžiaus, aknės sunkumą bei kitas būkles.
Rytas: svarbiausia – odos higiena
Vakaras: intensyvi naktinė priežiūra naudojant specialų dermatologinį kremą
Papildoma priežiūra
Įprastai, nuosekliai laikantis priežiūros plano pastebimo efekto galima tikėtis jau po 4-6 savaičių. Reikia prisiminti kad aknė yra lėtinė odos liga, tad visuomet reikia nuoseklumo ir kantrybės.
Jei aknės forma yra itin sunki – gydyti vien tik savo jėgomis nereikėtų. Pirmiausia rekomenduojama kreiptis į specialistą, kuris paskirtų tinkamą gydymą. Dažniausiai taikomos kombinuotos priemonės, gali būti paskirti vietinio poveikio ar geriami vaistai, taip pat – parinkta tinkamiausia dermatologinė kosmetika.
_____________
„Noreva Laboratoires“ jau 20 metų padeda gydytojams, vaistininkams ir dermatologams spręsti įvairias odos problemas – aknę, seborėją, žvynelinę, rožinę. Puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, taip pat jautriai, atopinei bei senstančiai odai. Tai itin kokybiška ir efektyvi prancūziška dermatologinė kosmetika.
Paprastieji spuogai (aknė) yra dažniausia lėtinė uždegiminė odos liga. Aknė dažniausiai pasireiškia paauglystėje, tačiau šia liga vis dažniau serga ir suaugusieji. Brendimo laikotarpiu akne serga daugiau nei 80 proc. paauglių, liga vargina tiek mergaites, tiek berniukus.
Aknė dažniausiai atsiranda ant veido, T-zonoje, kurioje daugiausiai yra riebalų liaukų, tačiau gali pasireikšti ir krūtinės, nugaros bei pečių srityse. Aknė bėrimai gali intensyviau pasireikšti paauglėms prieš menstruacijas. Tai sąlygoja fiziologiniai lytinių hormonų svyravimai.
Ši odos liga dažniau vargina tuos paauglius, kurių tėvai jaunystėje taip pat turėjo aknę.
Paaugliai dažnai gėdijasi spuogų, spaudinėja juos ir stengiasi užmaskuoti juos. Tačiau toks neapdairus elgesys gali dar labiau pažeisti ir taip jautrią veido odą, o spuogelių nesumažės, bet jie dar labiau išplis.
Aknė yra lėtinė liga, todėl gydymas reikalauja daug kantrybės. Aknės atsiradimo priežaščių yra ne viena, todėl gydymas yra kompleksinis pas gydytoją dermatologą.
Pirmas žingsnis gydant ligą yra spuoguotos odos priežiūra. Svarbiausia, nespaudinėti spuogų bei pasirinkti tinkamas odos priežiūros priemones.
Pirmiausiai odą reikia prausti. Veidui prausti patarina naudoti švelnius bemuilius prausimosi gelius ar putas, kurių sudėtyje yra cinko, biotino, varnalėšos ir šalavijo. Šios medžiagos ramina odą, reguliuoja riebalų išsiskyrimą bei pasižymi antibakteriniu ir antiseptiniu poveikiu.
Veido šveitiklį ar giliai poras valančią kaukę rekomenduojama naudoti 2 kartus savaitėje. Eksfoliacinės mikrogranulės švelniai pašalina negyvas odos ląsteles bei nešvarumus. Šveitiklio sudėtyje esančios AHA šalina odos pažeidimus ir oda tampa švelni ir lygi.
Renkantis dieninį veido kremą, reikia atkreipti dėmesį į jo sudėtį. Būtini komponentai –fitosfingozinas, keramidai, vitaminas PP ir keratozinas A. Šios medžiagos reguliuoja padidėjusį riebalų išskyrimą, naikina inkštirus, mažina randėjimą, drėkina bei suteikia odai matinį atspalvį.
Kad oda atrodytu nepriekaištingai galima rinktis aknės priežiūrai skirtus maskuojančius kremus su tonu, kurį suteikia natūralūs molio derivatai.
Intensyvios priežiūros priemonė nakčiai turėtų būti taip pat su fitosfingozinu, keramidais, vitaminu PP ir alfa- bei omega hidroksirūgščių deriniu. Šios medžiagos stabdo bakterijų dauginimąsi, drėkina odą, mažina odos sudirgimą, naikina spuogus ir inkštirus.
Prancūzų kompanija „Noreva Laboratoires“ sukūrė saugias ir puikiai toleruojamas priemones jaunatviškiems spuogams naikinti ir iškart tapo lydere pasaulyje.
Milijonai paauglių pamėgo „Actipur“ liniją, skirtą aknės pažeistai odai gydyti. „Actipur“ priemonės efektyviai valo odą, stabdo bakterijų dauginimąsi, blokuoja uždegimą sukeliančius signalus, naikina spuogus ir inkštirus.
Ši dermatologinė kosmetika išsiskiria savo natūralumu, jos sudėtyje nėra parabenų, kitų konservantų, fenoksietanolio, kvapiųjų medžiagų ir kitų žalingų priedų. Patentuotos formulės garantuoja aukščiausią kokybę ir patį geriausią efektą.
_____________
„Noreva Laboratoires“ jau 20 metų padeda gydytojams, vaistininkams ir dermatologams spręsti įvairias odos problemas – aknę, seborėją, žvynelinę, rožinę. Puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, taip pat jautriai, atopinei bei senstančiai odai. Tai itin kokybiška ir efektyvi prancūziška dermatologinė kosmetika.
Iki šiol gajus mitas, jog saulė gali išgydyti spuogus ar bent jau pagerinti odos būklę. Taip, saulė kuriam laikui paslepia odos trūkumus, o įdegusi oda atrodo sveika ir spindinti. Tačiau šis poveikis yra labai trumpalaikis ir žalingas. Iš tikro žmonėms, kurie yra kankinami pasikartojančių spuogų ir aknės problemų, reikia vengti saulės vonių.
Saulė – apgaulingas draugas. Būnant saulėje odos būklė laikinai pagerėja, tačiau po to ji vėl pablogėja. Mat veikiama saulės oda pradeda storėti. Sulaikomos medžiagos vasarą ima kauptis odoje, o vadinamasis „sprogimas“ (dar žinomas kaip rikošeto efektas) įvyksta rudenį – tuo metu beveik neišvengiamai sulaukiama itin gausiai inkštirų, uždegiminių spuogų.
Apie tai, ką daryti norint išvengti spuogų „antpuolio“ rudenį kalbamės su Birute Glodeniene, medike ir prancūzų dermatologinės kosmetikos gamintojo „Noreva Laboratoires“ vadove Lietuvoje.
„Saulė labai sausina odą. Iš pradžių tai veikia teigiamai, nes spuogai tarsi „išdžiovinami“, tačiau saulės sukeltas odos sausumas tik dar labiau paskatina riebalų gamybą ir porų užsikimšimą, o tai – tiesus kelias į spuogus.“ – sako Birutė Glodenienė. Saulės spinduliai sukelia hiperkeratozę (odos sustorėjimą), tuomet užkemšamas liaukų kanalėlis, o porose susidaro komedonai – dėl to atsiranda juodi taškeliai odos paviršiuje bei formuojasi uždegiminiai spuogai.
Pasak B.Glodenienės, turintiems polinkį į aknę svarbu naudoti profilaktines ir gydomąsias priemones nuosekliai visus metus. Stebuklų čia nėra, svarbu tik atsiminti, kad saulės spinduliai problemos neišspręs, o tik dar labiau ją pagilins.
Svarbi taisyklė – saulėtu laikotarpiu (ne tik vasarą, bet ir slidinėjant kalnuose ar pan.) naudojamos priemonės turi būti be rūgščių. Tai svarbu tiek renkantis kosmetikos priemones naudojamas namuose, tiek ir procedūroms kosmetikos kabinetuose. Mat po odos priežiūros procedūrų su rūgštimis oda gali sudirgti, o veikiant saulei – gali atsirasti pigmentinių dėmių ar kitų odos sutrikimų.
Kruopšti ir kasdieninė odos priežiūra padeda sureguliuoti riebalų išsiskyrimą bei atsikratyti erzinančių odos nelygumų visais metų laikais. Privalu odą prižiūrėti dermatologinės kosmetinėmis priemonėmis, kurios yra sukurtos dermatologų ir efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais.
Veidą reikia plauti du kartus per dieną, o kartą per savaitę panaudoti švelnų odos šveitiklį. Vasarą aknės kankinamą odą gelbėja riebalų išskyrimą reg
uliuojantys, poras sutraukiantis ir matinį efektą suteikiantys kremai. Reikia nepamiršti, kad riebią odą būtina drėkinti neriebiu kremu, ypač vasarą kuomet odą papildomai džiovina saulė.
Norint išvengti saulės spindulių žalos, reikia pasirūpinti tinkama apsauga nuo saulės – plačiabryle skrybele, vengti būti saulėje nuo 10 iki 16 valandos, efektyviomis apsaugos nuo UVA/UVB priemonėmis. „Kremai nuo saulės riebios odos savininkams neretai kelia įvairialypius jausmus“ – sako B.Glodenienė, prancūzų dermakosmetikos gamintojo „Noreva“ vadovė Lietuvoje – „Vien dėl to, kad daugelis kremų kemša poras, riebi oda pradeda dar labiau blizgėti. Tačiau vaistinėse galite pasiteirauti modernių saulės apsauginių kremų, sukurtų specialiai riebiai odai, kurie tokiai odai suteikia matinį efektą, reguliuoja riebalų išskyrimą, apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų.
Nepamirškite, kad didžiulę įtaką odos būklei ir aknės profilaktikai turi sveikas gyvenimo būdas, judėjimas gryname ore ir pakankamai miego. Itin svarbi subalansuota ir įvairi mityba – daugybė šviežių vaisių, daržovių bei rupių miltų produktų. Juk tam vasarą sąlygos ypač palankios!
_____________
„Noreva Laboratoires“ jau 20 metų padeda gydytojams, vaistininkams ir dermatologams spręsti įvairias odos problemas – aknę, seborėją, žvynelinę, rožinę. Puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, taip pat jautriai, atopinei bei senstančiai odai. Tai itin kokybiška ir efektyvi prancūziška dermatologinė kosmetika.
Raustanti oda, rožinė - itin dažna odos problema.
Gydytoja dermatovenerologė Indrė Šaferienė sako, kad turi tikrai daug su šia liga atvykstančių pacientų. Kaip ją atpažinti ir kokie yra pagrindiniai ligos požymiai?
Visą gydytojos komentarą žiūrėkite Noreva Youtube kanale
Nelygus odos atspalvis, patamsėję odos plotai, įvairaus dydžio bei intensyvumo rudos dėmės – tai odos pigmentacijos sutrikimai. Pigmentinės dėmės paprastai išryškėja vasarą, daugiau pabuvus saulėje.
Odos spalvą nulemia odos ląstelių - melanocitų - gaminamas pigmentas melaninas. Gamindama melaniną, oda sukuria apsauginį ekraną nuo UV spindulių. Dėl to vasarą oda būna tamsesnė, kaip įprasta vadinti – įdegusi.
Melanino odoje gali padaugėti dėl saulės ir mėlynosios šviesos poveikio, hormonų pokyčių nėštumo metu, vartojančioms kontraceptikus ar menopauzėje; pigmentacija gali padidėti sirgus akne, taip pat po uždegiminių ligų.
Pigmentiniai odos dariniai gali būti šalinami šiuolaikiniais lazeriais, intensyvia pulsine šviesa bei naudojant specialias dermatologinės kosmetikos priemones.
Pigmentuota oda – ne tik estetinė problema, tai odos pigmentacijos sutrikimas. Taigi svarbu ne tik šalinti matomas pigmentines dėmes, bet ir veikti problemą odoje.
Specialiai sukurtos naujausios kartos dermokosmetikos priemonės reguliuoja hiperpigmentacijos procesą: tai gali būti gera alternatyva lazerio procedūroms.
Kaip prižiūrėti pigmentuotą odą?
Nuosekliai ir atsakingai naudokite specialias dermatologinės kosmetikos priemones nuo pigmentinių dėmių. „Trio White XP®“ – tai naujos kartos dermokosmetikos priemonių linija, specialiai sukurta pigmentinių dėmių šalinimui ir prevencijai.
Pateikiame pagrindines odos priežiūros taisykles:
Veikti problemą odoje. Svarbu ne tik šalinti matomas pigmentines dėmes, bet ir riboti patį pigmentacijos procesą. Serumas – pagrindinė kasdienė odos priežiūros priemonė, kurią galima naudoti kaip pagrindą prieš įprastai naudojamą kosmetiką. Ši priemonė šalina esamas pigmentines dėmes, be to, veikdama tikslingai melanocito branduolyje, apsaugo odą nuo naujų pigmentinių dėmių atsiradimo.
Pigmentines dėmes šalinantis serumas „Trio White XP®“ apsaugo odą nuo mėlynosios šviesos poveikio, taigi puikiai tinka naudoti kasdien ištisus metus.
Šalinti melanino prisotintas ląsteles. Pagrindinis pigmentinių dėmių šalinimo principas – tai odos nusluoksniavimas. Naktinis kremas „Trio White XP®“ tikslingai veikia pigmentines dėmes naktį, kuomet oda atsinaujina. Praturtintas peptidais, vitaminais A, C ir E bei šlamučių ekstraktu, šis kremas šviesina pigmentines dėmes, drėkina odą, gerina odos tonusą, saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Evenpro Bio-Peeling kompleksas, nusluoksniuodamas odą ir pašalindamas ląsteles su melanino sankaupomis, lygina ir šviesina odos atspalvį.
Apsaugoti nuo UV. Odai, linkusiai į pigmento atsiradimą, apsauga nuo žalingų spindulių būtina ištisus metus! Net ir žiemą naudokite priemones su SPF, pavyzdžiui, maskuojantį CC kremą „Trio White XP®“. Ši priemonė akimirksniu užtikrina tolygų odos atspalvį ir tekstūrą, vienu metu ir maskuodama, ir apsaugodama odą.
Saulėtu mėtų laikų ar keliaujant, būtina apsauga su SPF 50+ filtru ir fotoapsauga, t.y., plataus spektro UV apsauginiai filtrai. Pigmentines dėmes mažinantis apsauginis kremas „Trio White® XP SPF 50+“ užtikrina itin stiprią apsaugą nuo UVA/UVB spindulių bei mėlynosios šviesos.
Rinktis odą tausojančias priežiūros priemones. Naudokite kosmetikos priemones, kurių sudėtyje nėra denatūruoto alkoholio. Alkoholis pažeidžia odos barjerą, džiovina, gali sukelti kontaktinį dermatitą. Dėl pažeisto barjero, oda nėra veiksmingai apsaugota nuo UV spindulių ir laisvųjų radikalų, todėl ilgainiui yra ardomas kolagenas ir skatinami odos senėjimo procesai, gali atsirasti pigmentinių dėmių.
Noreva „Trio White XP®“: naujos kartos Prancūzų dermatologų kurtos formulės, kurias galima naudoti visus metus, visiems odos tipams, net ir jautriai odai.
Kūdikių oda yra jautresnė ir labiau pažeidžiama nei suaugusiųjų, jos riebalinis sluoksnis irgi yra nepakankamas, tad odelė labiau linkusi į sausumą ir sudirginimą.
Kūdikio odos priežiūra - labai svarbi kasdienė higienos procedūra.
Pirmuosius mėnesius kūdikius patariama maudyti kasdien, vėliau – tris kartus per savaitę. Vandens temperatūra turėtų būti 32–37 laipsniai. Maudynėms rinktis kuo natūralesnes priemones, kurių sudėtyje nėra parabenų (konservantų), dažiklių, kvapų, kurių dažnai būna kremuose ir kurie gali sukelti alergiją.
Maudymui geriausia naudoti aliejų, kurį galima pilti į vandenį.
Sausai odai ypač tinka emolientai: jie mažina pleiskanojimą ir niežėjimą. Kremu tepkite praėjus 3–5 min. po maudymosi, kol odelė dar drėgna, nes taip priemonės geriau įsigeria.
Kaskart keičiant sauskelnes apžiūrėkite ir nuvalykite raukšlytes, jei reikia, patepkite švelniu kremu.
Kremas su cinku – greita pagalba sudirgusiai odai ir puiki profilaktinė priemonė. Cinkas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, ramina sudirgusią odą, padeda sušvelninti odos paraudimus, iššutimą.
Prancūzų dermokosmetikos Noreva Xerodiane linijos priemonės tinka vaikams, kūdikiams ir naujagimiams nuo pat pirmų dienų. Be kvapiųjų medžiagų, be fenoksietanolio, be alergenų. Dermatologų patikrinta.
Nors po depiliacijos galime džiaugtis lygia bei švelnia oda, po keleto dienų dažną moterį ištinka bėda – plaukeliai pradeda įauginėti į odą, kartais net atsiranda skausmingų spuogų. Tai ypač paaštrėja žiemos metu, kuomet oda itin išsausėja ir tampa jautresnė. Specialistai sako, kad plaukelių įaugimo pasekmės po depiliacijos neretai nulemtos genetiškai. Tokiu atveju net nesvarbu, koks pasirenkamas depiliacijos metodas – peiliukai, vaškas ar fotoepiliacija.
Kaip išvengti šios nemalonios problemos, pasakoja gydytoja ir prancūzų dermatologinės kosmetikos “Noreva Laboratoires” atstovė Birutė Glodenienė.
Itin efektyvus būdas susitvarkyti su įaugančiais plaukeliais — odos atsinaujinimą skatinantys ingredientai. Vienas jų - amonio laktatas, kuris suminkština odą, pašalina negyvas odos ląsteles ir taip plaukeliui tampa lengviau „prasikalti“. Paprasta ir saugu naudoti namų sąlygomis - priemonė šiurkščiai, suragėjusiai odai Kerapil padės užkirsti kelią įaugantiems plaukeliams.
_____________
„Noreva Laboratoires“ jau 20 metų padeda gydytojams, vaistininkams ir dermatologams spręsti įvairias odos problemas – aknę, seborėją, žvynelinę, rožinę. Puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, taip pat jautriai, atopinei bei senstančiai odai. Tai itin kokybiška ir efektyvi prancūziška dermatologinė kosmetika.
Aknė – lėtinė odos liga, kankinanti bene 80% paauglių. Pastaruoju metu pastebime, kad tėvai pas gydytojus dermatologus pasikonsultuoti dėl aknės atveda net pradinukus, vos 10 metų sulaukusius vaikučius. Ką apie odos priežiūrą turėtų žinoti vaikai bei jų tėvai, pasakoja prancūzų dermatologinės kosmetikos „Noreva Laboratoires“ atstovė, gydytoja Birute Glodenienė.