Svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Sutikdami naršykite toliau arba spauskite mygtuką SUPRATAU.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SENSTANČIOS ODOS PRIEŽIŪRA

NORELIFT

Dėl natūralaus senėjimo proceso, laisvųjų radikalų, taršos ir UV poveikio odoje ima formuotis raukšlės. Norelift Chrono-filler priemonės turi į botoksą panašų poveikį: atpalaiduoja raukšles, suvienodina ir kilsteli veido ovalą. Be to, stipriai drėkina ir gerina odos elastingumą bei kokybę.

Priemonės skirtos naudoti nuo 30 metų amžiaus, tik atsiradus pimosioms raukšlėms. Akivaizdūs ir ilgai išliekantys rezultatai. Tinka visų tipų odai.

NOVEANE 3D

Noveane 3D – ypatingai odą jauninančios priemonės. Skirtos naudoti nuo 40 metų amžiaus, odai su susiformavusiomis raukšlėmis.

Tai visais lygmenimis odos senėjimą stabdančių priemonių linija: atkuria veido ovalą ir odos struktūrą, sulėtina audinių plonėjimą ir reikalingų medžiagų praradimą, užpildo raukšles.

NOVEANE PREMIUM

Raukšlės, prarastas švytėjimas, odos suglebimas ir sausumas – neišvengiamos bėgančių metų pasekmės. Šie odos senėjimo požymiai atsiranda dėl sulėtėjusios medžiagų apykaitos, kuomet organizmas nustoja pats gaminti kolageną, hialurono rūgštį ir kitas reikalingas medžiagas.           

Noveane Premium revoliucija - 3D senstančios odos priežiūra, susidedanti iš dvejų hialurono rūgščių, atkurianti odos jaunystę veikiant odos baltymų atsinaujinimą. Šios priemonės ne tik vizualiai koreguoja senėjimo požymius, bet ir veikia odos struktūrą.
IKLEN+

Pigmentinės dėmės atsiranda dėl saulės ir amžiaus poveikio, dažniausiai tai - brandžios odos problema.

Iklen+ yra pirmoji itin efektyvi linija, kovojanti prieš odos senėjimą ir pigmentines dėmės. Šios priemonės apsaugo odą nuo pigmentinių dėmių susidarymo ir kitų senėjimo požymių atsiradimo. Be to, efektyviai naikina esamas dėmes.
Rodoma 1 - 18 iš 18

Rodoma 1 - 18 iš 18