Svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Sutikdami naršykite toliau arba spauskite mygtuką SUPRATAU.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SENSTANČIOS ODOS PRIEŽIŪRA


NORELIFT

Dėl natūralaus senėjimo proceso, laisvųjų radikalų, taršos ir UV poveikio odoje ima formuotis raukšlės. Norelift Chrono-filler priemonės atpalaiduoja raukšles, suvienodina ir kilsteli veido ovalą. Be to, stipriai drėkina ir gerina odos elastingumą bei kokybę.

Priemonės skirtos naudoti atsiradus pimosioms raukšlėms. Akivaizdūs ir ilgai išliekantys rezultatai. Tinka visų tipų odai.


IKLEN+

Pigmentinės dėmės atsiranda dėl saulės ir amžiaus poveikio, dažniausiai tai - brandžios odos problema.

Iklen+ yra pirmoji itin efektyvi linija, kovojanti prieš odos senėjimą ir pigmentines dėmės. Šios priemonės apsaugo odą nuo pigmentinių dėmių susidarymo ir kitų senėjimo požymių atsiradimo. Be to, efektyviai naikina esamas dėmes.NOVEANE PREMIUM

Raukšlės, prarastas švytėjimas, odos suglebimas ir sausumas – neišvengiamos bėgančių metų pasekmės. Šie odos senėjimo požymiai atsiranda dėl sulėtėjusios medžiagų apykaitos, kuomet organizmas nustoja pats gaminti kolageną, hialurono rūgštį ir kitas reikalingas medžiagas.           

Noveane Premium revoliucija - inovatyvios sudėties formulės, kurių sudėtyje - peptidai ir dviejų hialurono rūgščių kombinacija.

DENSIDIANE

Sulaukus 50-ties metų, viso kūno oda tampa plonesnė ir labiau pažeidžiama.

Densidiane yra trejopo poveikio priemonė, kuri skirta silpnai ir plonai, tankumą praradusiai viso kūno odai. Užtikrina komfortą ir gerą savijautą kiekvieną dieną.


Rodoma 1 - 22 iš 22

Rodoma 1 - 22 iš 22